hamburgershape

Kontakt

Hör av er med förtroende till någon av våra duktiga säljare vid frågor om våra produkter. På RM Snickerier får ni alltid snabb och professionell hjälp. Kanske ni har frågor om design, konstruktioner eller tekniska frågor. Vi kan svara på allt då vi sitter nära vår produktion och är med i utvecklingen av våra produkter.
Du kan ta kontakt med oss som du tycker passar dig bäst, vi är till för dig. Välkommen!! 

Besök/postadress

RM-Snickerier AB
Södra industrigatan 8
598 40 Vimmerby 
Öppettider är 07.00-16.00 alla vardagar

Telefon

0492-797 00

E-post

info@rm.se
offert@rm.se

Kontaktsida för kontakt direkt via formulär

Felanmälan för anmälan av fel/reklamation

Fax

0492-318 20

Offert och offerthjälp

Behöver du hjälp med vilken fönstertyp du behöver eller att fylla i en prisförfrågan så tveka inte att ringa någon av våra duktiga säljare som tillsammans med dig kan navigera på hemsidan. Välkommen!

Mathias Lennström

Försäljningschef

Direkttelefon: 0492-79710
E-post: mathias@rm.se

 

Kalle Jurovaty

Säljare

Direkttelefon: 0492-79716
E-post: kalle@rm.se

Marie Gustafsson

Försäljning, produktionsplanering och leverans

Direkttelefon: 0492-797 14
E-post: marie@rm.se

 

Helene Carlsson

Försäljning/Ekonomi 

Direkttelefon: 0492-797 01
E-post: helene@rm.se

Robert Hjelm

Produktionschef

Direkttelefon: 0492-797 09
E-post: robert@rm.se

Mikael Carlsson

VD
Försäljning, planering och produktion

Telefon: 0492-797 00
E-post: mikael@rm.se

 

 

Kontakt från hemsida